Dr. Panda Güzellik Salonu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.49 TL
  • Boyut 59 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma TribePlay
Dr. Panda'nın güzellik salonuna gelip değişmek isteyen hayvanlara istediklerini verin ve onları baştan çıkarın.

 Bu sefer kızların ilgisini çekmeyi amaçlayan Panda güzellik salonunda... Kız çocukları ekran başına bu oyun tam da size göre. Hiç zaman kaybetmeyin ve bu mükemmel oyunun büyüsüne siz de kapılın. Aslında bu sandığınız kadar da zor olmayacak. Çünkü bu oyunun içinde bulunan malzemeler kız çocuklarını baştan çıkaracak. Birbirinden güzel ve farklı güzellik malzemelerine sahip olan bu oyun çocukların yaratıcılığını geliştirmek için bire bir olacak. Değişik imajlar oluşturmak tamamen size kalmış. İstediğiniz eşyaları seçin ve kendi tarzınızı oluşturun. Gecikmeyin ve siz de hemen bu oyun ile kendi stilinizi oluşturun.

 Yepyeni bir başlangıç yamak işte bu oyun kadar uzağınızda. Kız çocuklarının ilgi ile oynayacakları bu mükemmel oyun onlara yeni bir bakış açısı da sunacak. Sınırsız imkan ve olanaklara sahip olan oyunun içinde birbirinden değişik bölümler bulunmakta. Panda'nın güzel dünyasının kapısını aralamaya ne dersiniz? İşte bu oyun ile siz de o dünyanını içine kolay bir şekilde girebilirsiniz.

 Güzellik sırlarının öğrenileceği bu yeni oyun ile siz de hayatınızı renklendirin. Bunu yapmak çok ama çok kolay. Zamanınızı sakın kaybetmeyin ve hemen deneyin. 

Dr. Panda Güzellik Salonu indir
DİĞER SÜRÜMLER