Dr. Panda Güzellik Salonu

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3,49 ?
  • Boyut 154.6 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Kendinize bakım dolu bir dünyanın kapılarını açmak için Dr. Panda Güzellik Salonu mobil oyununda yer alın.

Dr. Panda Güzellik Salonu, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize çocuklarınız için indireceğiniz gelişmiş bir rol yapma oyundur. Bir güzellik merkezinde stilist olarak görev yapacaksınız. Müşterilerinizin güzellik salonunuzdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayacak ögeleri değerlendirebilirsiniz. 

Sevimi pandayı yönlendireceğiniz Dr. Panda Güzellik Salonu mobil oyununda hayvan arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşamanın tadını çıkartacaksınız. Arkadaşlarınızın bakımını yaparak onları mutlu etmek için farklı güzellik ögelerini değerlendireceksiniz. Oyun yetişkin oyunculardan ziyade minik oyuncuların hayal dünyalarına yönelik bir şekilde tasarlanmıştır. 

Yaratıcı bir çizgi üzerine kurulan Dr. Panda Güzellik Salonu mobil oyunu gelişmiş ögeler ile desteklenmiştir. Her bir karakterin özel yetenekleri bulunuyor. Güzellik namına olan her ögeyi değerlendirerek özel saç bakımları, tırnak bakımları ya da cilt bakımları yapmanın keyfini çıkartın. Müşterilerinize bakım yapmanın yanı sıra çeşitli mücevherler ile de güzelliklerini destekleyin. 

Çocuklarınızın eğlenerek vakit geçirecekleri renkli bir mobil oyun arıyorsanız Dr. Panda Güzellik Salonu'na sahip olabilirsiniz. Oyunumuz yapı itibariyle özellikle kızların dünyasına hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Gerçek bir güzellik merkezinde var olan tüm ögeler bu muhteşem oyunda yer alıyor. 

Dr. Panda Güzellik Salonu indir
DİĞER SÜRÜMLER